PIŁA DIAMENTOWA NA FLANSZY FI 125

Piła diamentowa na flanszy (M14) przeznaczona do cięcia granitu. 

Granit to  materiał bardzo popularny (znajdujemy go na wszystkich kontynentach), a dodatkowo odznaczający się wyjątkowymi parametrami, jeśli chodzi o wytrzymałość. Jest ciężki, twardy, odporny na ścieranie. Ma też bardzo wszechstronne zastosowanie w codziennym życiu człowieka oraz w różnych gałęziach przemysłu. Z granitu robi się blaty kuchenne, dekoruje wnętrza mieszkań, gabinetów i salonów, wykorzystuje przy budowie mostów, dróg, chodników i monumentalnych budowli (np. obiektów sakralnych).
Co więcej, istnieje wiele odmian granitu o różnych odcieniach i strukturze, co czyni go pożądanym materiałem ozdobnym. Naturalnie bywa czarny, szary, zielony, brązowy, niebieski, czerwony lub żółty. Jednak dopiero obróbka wydobywa prawdziwą urodę tego kamienia.

Piły do granitu

Granit jest jednak jednym z niezwykle wymagających materiałów. Do obróbki potrzebuje specjalnych narzędzi, które odznaczają się nie tylko szybkością pracy, ale też wysoką wytrzymałością. Takie narzędzia to diamentowe piły do granitu. Są niezwykle precyzyjne i pozwalają równo ciąć nawet bardzo twarde materiały. Znajdziecie je Państwo w naszym sklepie internetowym.

15 Items

85,00 zł