Krystalizator Vetro-Glass 1kg

Krystalizacja jest to proces, który prowadzi do uformowania na powierzchni cienkiej, kryształo-podobnej warstwy, za pomocą reakcji termochemicznej. Zalecany jest do posadzek z marmuru, konglomeratu, trawertynu, wapienia i granitu. Po krystalizacji uzyskujemy wspaniały poler – głęboki i trwały. Posadzka jest całkowicie zabezpieczona i antypoślizgowa.

Sposób użycia: Na idealnie czystej i suchej powierzchni (do mycia wskazane jest użycie detergentu LEM-3) rozprowadzamy krystalizator zwykłą szczotką zakończoną kawałkami sznurków lub rozpylaczem (1-3 m2). Natychmiast potem należy froterować specjalną szczotką (padem) zakończoną zwojem opiłków metalowych. Maszynę należy przesuwać wolno, w ten sposób krystalizator wysusza się na powierzchni i następuje reakcja termo-chemiczna, której rezultatem jest krystalizacja. Po krystalizacji wystarczy regularne odkurzanie szmatką, lub odkurzaczem, oraz pastowanie (np. pastą RR-1) co kilka tygodni. Krystalizację wystarczy powtarzać raz na rok, a w miejscach o większym ruchu pieszych co kilka miesięcy.

Uwagi: W czasie pracy należy chronić oczy i skórę przed kontaktem z wyrobem stosując rękawice i okulary ochronne. Wyrób należy stosować w miejscach przewiewnych lub w pomieszczeniach intensywnie wietrzonych. Dzieci należy chronić przed dostępem do wyrobu.

Wydajność: ~20-40m2/l.

10 Items

69,00 zł