Pasta polerska antyposlizgowa AS-11 AS-22 1L

To preparaty rozwiązujące problem śliskich powierzchni. Dają jednocześnie piękny połysk, który pozostaje na długo. AS-11 jest pastą bazową, która nadaje „lustrzany połysk” i ciepły odcień. AS-22 jest preparatem służącym do mycia i utrwalenia połysku. Środki te nie naruszają naturalnego piękna kamienia (nie zawierają kwasów, rozpuszczalników, ani innych składników agresywnych lub ścierających).

Można je stosować na powierzchniach z marmuru, granitu, konglomeratu oraz innych kamieni naturalnych, gresu.

Sposób użycia: przed zastosowaniem pasty AS powierzchnia kamienia powinna być czysta (zalecane jest użycie detergentu firmy Bellinzoni) i sucha. Rozlać ok. 50 ml. preparatu AS-11 (stosując po raz pierwszy), lub AS-22 (gdy wcześniej stosowany był preparat AS-11) i rozprowadzić równomiernie po powierzchni wilgotną szmatką. Można również wlać do wiaderka z wodą ok. 50 ml. preparatu i ciągle mieszając rozprowadzić równomiernie po powierzchni. Po wyschnięciu preparatu podłogę należy czyścić wełnianą szmatką lub froterką.

Uwagi: W czasie pracy należy chronić oczy i skórę przed kontaktem z wyrobem stosując rękawice i okulary ochronne. Wyrób należy stosować w miejscach przewiewnych lub w pomieszczeniach intensywnie wietrzonych. Dzieci należy chronić przed dostępem do wyrobu.

Wydajność: ~20m2/50ml.

50 Items

53,00 zł