Impregnat CTS antypoślizgowy, efekt mokrego kamienia 1L

Impregnat o właściwościach antypoślizgowych z podwójnym zabezpieczeniem przed postawaniem plam oraz z efektem MOKREGO KAMIENIA.

Wnika głęboko w strukturę, tworząc odporną warstwę. Polecany do surowego i polerowanego kamienia.

Niezależnie od chłonności powierzchni aplikuje się go jednorazowo - w grubszej warstwie, co daje impregnatowi czas na wnikanie i związanie się z powierzchnią. Można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz.

Sposób użycia:

Przed rozpoczęciem należy zabezpieczyć miejsca/rzeczy, których nie chcemy impregnować. W trakcie impregnacji zapewnić dobre wietrzenie pomieszczeń. NIE PALIĆ, NIE SPOŻYWAĆ POSIŁKÓW podczas stosowania preparatu. Stosować środki ochrony takie jak rękawice, okulary ochronne.

Powierzchnię należy dokladnie oczyścić. Należy impregnat nakładać pasami w kierunku wyjścia z pomieszczenia. Środek nanosić za pomocą pędzla lub wałka. Po około 10 minutach, naniesiony impregnat usunąć miękką szmatką, aż do uzyskania suchej powierzchni, następnie spolerować mechanicznie filcem lub padem.

W przypadku niedokładnego usunięcia impregnatu - ślady po butach , nakolannikach itp., będą widoczne po czasie utwardzenia. Po upływie 8 godzin od naniesienia usunięcie kleistych pozostałości śladów nie jest możliwe.

Czas pełnego utwardzenia do 48godzin przy temp. +20 stopni i wilgotnosci względnej 65%. 

Wydajność:  25-33m2/L

50 Przedmiotów

133,00 zł