CZYSZCZENIE 

Jest 25 produktów.
Wyświetla 25 - 25 z 25 produktów

Środki do czyszczenia piaskowca, granitu, marmuru, kamieniaMiejsce pochówku zmarłego członka rodziny odgrywa bardzo ważną rolę dla bliskich osób, które odwiedzają nagrobek i oddają się chwilom zadumy. Zrozumiałe jest, że rodzinie zależy na ładnym wyglądzie nagrobku, który będzie reprezentatywny oraz zadbany. Umieszczanie na pomniku wazonów, lampionów, rozet, krzyży czy też mis pozwala nadać mu eleganckiego wyglądu i jest bardzo funkcjonalne. W celu odpowiedniego zadbania o nagrobek, warto korzystać także ze środków do konserwacji kamienia. Pozwolą one na zabezpieczyć nagrobek przed zanieczyszczeniami, wilgocią oraz zabrudzeniami, dzięki czemu może mieć on nienaganny wygląd. Środki do konserwacji kamienia będą również skutecznie zabezpieczać powierzchnię pomnika przed wchłanianiem substancji albo wody, co w przeciwnym wypadku może wpływać negatywnie na strukturę materiału.

Czyszczenie granitu, kamienia, marmuru

Warto zaznaczyć, że środki do konserwacji kamienia będą miały wykorzystanie nie tylko w przypadku pomników, ale także schodów, parapetów, elewacji, a także posadzek. Jeżeli poszukujesz środków do konserwacji kamienia, które będą wysokiej jakości i spełnią Twoje oczekiwania, sprawdź stronę sklepu Kulczycki. W ofercie znajdują się między innymi produkty marki Tenax Gear, IDEA HP, PROSEAL, AKEMI i inne. Środki do czyszczenia piaskowca, konserwacji kamienia sprawdzą się nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz pomieszczeń. Dzięki nim kamień uzyska ładny wygląd i zostanie przedłużona jego trwałość.

Oferta sklepu Kulczycki oprócz środków do konserwacji kamienia obejmuje również kleje, środki do czyszczenia, pielęgnacji, lakiery i pasty. Oprócz tego w sklepie można znaleźć narzędzia kamieniarskie w postaci pił diamentowych, frezów, wierteł, wiertnic, korund, folii do piaskowania, szczotek, litery ze stali, a także filców polerskich. Asortyment sklepu Kulczycki obejmuje także ozdoby mosiężne, lampiony na nagrobek, ozdoby ze stali nierdzewnej, z granitu, tworzywa i aluminium. Kulczycki oferuje klientom ponadto ławki cmentarne oraz urny. Tak szeroka oferta pozwala zaopatrzyć kamieniarstwo w kompleksowy sposób i sprostać oczekiwaniom niejednej osoby.