LITERNICTWO 

Jest 34 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 34 produktów

Litery ze stali, litery mosiężne na pomniki

Wśród produktów oferowanych przez sklep Kulczycki znajdują się litery na nagrobki, które pozwalają umieścić na pomniku dowolną literę alfabetu i cyfry. Umożliwia to z kolei przymocowanie do nagrobka imienia i nazwiska zmarłego oraz datę jego urodzin i śmierci, a także dodatkowe napisy. Litery na nagrobki można znaleźć w sklepie w dziale Liternictwa. Występują one w kolorze ciemnobrązowym, jasnobrązowym i brązowym, a także czarnym i srebrnym. Dzięki temu można dobrać litery na nagrobek odpowiednio do wyglądu pomniku i materiału jego wykonania, co doskonale uświetni jego wygląd i pomoże znaleźć innym miejsce pochówku.

Oprócz liter na nagrobki, które są widoczne z zewnątrz, warto zastanowić się nad zakupem solidnego wazonu i lampionu. Będą to trwałe elementy, które nie ulegną zniszczeniu w ciągu kilku tygodni i wytrzymają zmienne warunki atmosferyczne, różnice temperatur i wiatr. Różne kształty, kolory oraz materiały wykonania pozwolą dostosować produkt do preferencji i wymagań oraz do wyglądu nagrobka. Sprawdź już dziś ofertę sklepu Kulczycki i zaopatrz w optymalny sposób swój zakład kamieniarski tudzież zakup wysokiej jakości dodatki na nagrobek bliskiej osoby. Zachęcamy do składania zamówień. W razie pytań rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Kulczycki oferuje kompleksowe zaopatrzenie kamieniarstwa. W bardzo bogatej ofercie sklepu dostępne są narzędzia kamieniarskie – frezy, dłuta, piły diamentowe, piły do granitu, wiertnice, filce polerskie, dysze, szczotki, folie do piaskowania, oraz korundy, środki chemiczne – impregnaty do granitu, kleje, środki do czyszczenia i pielęgnacji, pasty, lakiery, urny, a także ozdoby nagrobne – wykonane z mosiądzu, stali nierdzewnej, aluminium. Klienci mogą zakupić również urny, ławki cmentarne, farby, artykuły pozłotnicze oraz litery nakładane na nagrobki. Firma Kulczycki ciągle stara się sprostać wymaganiom swoich klientów, nieustannie poszerza oferowany asortyment. Dzięki temu w sklepie można wykonać kompleksowe zaopatrzenie w solidne narzędzia i elementy.